МЕДИЧНЕ СТАЖУВАННЯ СПІВРОБІТНИКІВ КАФЕДРИ ДИТЯЧОЇ СТОМАТОЛОГІЇ В М. ЖЕШУВ, ПОЛЬЩА

З 8 по 13 липня 2018 року співробітники кафедри дитячої стоматології Навчально-наукового інституту післядипломної освіти доцент Труфанова Валентина Петрівна, асистент Поліщук Тетяна Вікторівна та асистент Бауман Софія Сергіївна у складі делегації академії пройшли медичне стажування у клініках м. Жешув, Польща.

Програма стажування передбачала ознайомлення з організацією навчання на факультеті медицини Університету Жешува, відвідування Регіонального Навчального Центру Реабілітації для дітей та молоді та Обласної клінічної лікарні № 2 ім. Святого Ядвіга, Медичного центру Асклепіос.

Велику зацікавленість викликало знайомство з функціонуванням Інноваційного науково-дослідницького центру та новітні методи лікування, що були продемонстровані у Медичному центрі та лікарні Святої Родини в м. Ланцузі. Особливо цікавою для наших викладачів було відвідування приватної стоматологічної клініки та обмін набутим досвідом із колегами-стоматологами.

Співробітники кафедри під час стажування у Польщі також взяли участь у роботі науково-практичної медичної конференції «Сучасна медицина: тенденції та перспективи розвитку» із усними доповідями. Отримали сертифікати про участь у конференції, медичне стажування та публікацію тез доповідей в електронному виданні.