ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ДИСПАНСЕРНИХ ОГЛЯДІВ СІЛЬСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ

Однією з найважливіших стратегічних проблем охорони здоров’я України є збереження та зміцнення здоров’я сільського населення. З цією метою у 2017 році спільно з Департаментом охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації було продовжено виконання Програми оздоровлення сільського населення, започаткованої ще в 2002 році. Бригади лікарів, у складі яких працювали професори, доценти, асистенти клінічних кафедр академії, провели комплексні медичні обстеження сільського населення у 8-ми районах Полтавської області.

За підсумками 2017 року, у межах Програми, було оглянуто більш ніж 1165 жителів сільської місцевості, яким за результатами обстеження було призначено амбулаторне й стаціонарне лікування на місцевому рівні. Хворі, які потребували подальшої медичної допомоги – направлені до обласних лікувально-профілактичних закладів.

Висловлюємо велику подяку співробітникам клінічних кафедр, які взяли участь у виїзних обстеженнях у Полтавській області.