ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕДИЦИНА»

27-28 березня 2018 року згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 №1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» на базі Харківського національного медичного університету був проведений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Медицина».

За результатами І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу перше місце посів студент 6 курсу медичного факультету №1 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» Скрипник Роман, який представив наукову роботу «Порівняльна оцінка ендоскопічних, клініко-біохімічних особливостей перебігу неспецифічного виразкового коліту у період загострення з урахуванням порушень мікробіоценозу кишечника».

Робота виконана під науковим керівництвом завідувача кафедри внутрішньої медицини №1 к.мед.н, доцента Маслової Ганни Сергіївни.