ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ЩОРІЧНОГО ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ ІМЕНІ М.В. ГОГОЛЯ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

2 квітня, з нагоди святкування 209-ї річниці з Дня народження Миколи Гоголя, у Полтавському театрі імені М. Гоголя відбулася церемонія нагородження переможців щорічного літературного конкурсу на здобуття премії імені М.В. Гоголя серед учнівської та студентської молоді м. Полтави.

Як відзначило журі, цього року на конкурс надійшло понад 50 творчих робіт від учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів у різних літературних жанрах. Серед переможців: студентки медичного факультету № 1 Олександра Лобас (ІІ премія) і Вікторія Войнаш (IV премія) – керівник доцент Ю.П. Ющенко; студентка медичного факультету № 2 Ярослава Ворчак (IV премія) – керівник старший викладач В.Г. Юфименко.

Юних майстрів пера особисто привітав міський голова Олександр Мамай та вручив Почесні грамоти і сертифікати на отримання грошової винагороди.