ЄВРОПЕЙСЬКИЙ «ДЕНЬ ЗДОРОВИХ ЯСЕН» НА КАФЕДРІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

12 травня 2018 року в Україні відбудеться Європейський «День здорових ясен» за ініціативи Європейської федерації пародонтології.

Європейський «День здорових ясен» (European Gum Health Day) – це захід, спрямований на максимальне привернення уваги населення до захворювань пародонту (тканин, що утримують зуб).

Слоган цьогорічного «Дня здорових ясен», запропонований Європейською федерацією пародонтологів – «Health begins with healthy gums» («Здоров`я починається зі здорових ясен»). Головна мета заходу – донести до населення чітке твердження – пародонтальне здоров`я має безпосередній зв`язок із загальним станом організму. Адже, зовсім небагато людей асоціюють захворювання ясен з такими серйозними проблемами як цукровий діабет, серцево-судинні хвороби чи ризик ускладнень під час вагітності.

Кафедра післядипломної освіти лікарів-стоматологів долучилася до цієї стоматологічної події та разом з лікарями-інтернами I року протягом тижня проводила пародонтальний скринінг пацієнтів. При цьому звертали увагу пацієнтів на важливість профілактики та лікування захворювань пародонту, можливий негативний вплив на весь організм.