УРОЧИСТА ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ ВДНЗУ «УМСА»

7 травня 2018 р. у ВДНЗУ «УМСА» пройшла урочиста зустріч ветеранів академії до Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю (керівник проф. Похилько В.І.), профспілкового комітету академії (голова профкому доц. Борисова З.О.), бібліотеки академії (директор Боровик О.Б.), Ради ветеранів академії (голова Лебедєв В.А.), кафедри медицини катастроф та військової медицини (зав. кафедрою доц. Шепітько К.В.).

Гості заходу – шановні ветерани академії: Беликова Людмила Федорівна, колишній старший інспектор деканату стоматологічного факультету Полтавського МСІ з 1980 по 2000 р., потім працівник віварію ВДНЗУ «УМСА» до 2003 р.; Гасюк Анатолій Петрович, професор кафедри патологічної анатомії з секційним курсом, д.мед.н., ветеран ВДНЗУ «УМСА»; Дудченко Максим Андрійович, професор кафедри внутрішньої медицини № 1, д.мед.н., почесний академік ВДНЗУ «УМСА», полковник медичної служби у відставці, учасник бойових дій Другої світової війни, ветеран праці, ветеран Збройних сил СРСР; Пєший Микола Миколайович, професор кафедри педіатрії № 2, д.мед.н., академік Української академії наук національного прогресу, ветеран праці, ветеран ВДНЗУ «УМСА»; Рибалов Олег Васильович, професор кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, д.мед.н., ветеран ВДНЗУ «УМСА»; Костиленко Юрій Петрович, професор кафедри анатомії людини, д.мед.н., ветеран ВДНЗУ «УМСА»; Насонов Петро Іванович, асистент кафедри патологічної анатомії з секційним курсом.

Ветерани зі студентами академії хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто не шкодуючи власного життя захищав рідну землю, наше сьогодення, поклали квіти до реконструйованого пам’ятника героям-медикам – нашим студентам й співробітникам, що загинули у роки Другої світової війни. Також ознайомилися з книжково-ілюстративною викладкою літератури в центральній читальній залі бібліотеки академії «Велика Перемога: забуттю не підлягає!», підготовленої інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки академії. Колектив бібліотеки квітами щиро привітав вельмишановних ветеранів.