ЛІКАР-ПАТРІОТ, ЗАХИСНИК УКРАЇНИ!

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 Українська медична стоматологічна академія

10 жовтня 2018 року в Українській медичній стоматологічній академії відбувся регіональний медико-патріотичний конкурс професійної майстерності "Лікар- патріот, захисник України!", присвячений 25-річчю Навчально-наукового інституту післядипломної освіти "УМСА" та з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва. Конкурс проводиться вдруге за ініціативи профспілкового комітету (голова – доцент Борисова З.О.), Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю (керівник – проректор із науково-педагогічної та виховної роботи Похилько В.І.), за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

Учасників привітав ректор академії, заслужений лікар України – Ждан В.М. З Днем захисника України конкурсантів та гостей заходу вітали вихованці Полтавського обласного військово-спортивного центру ,"Воїн," (керівник – Бариш О.М.

Цього року в конкурсі взяли участь представники навчальних медичних закладів м. Полтави та Полтавської області: Українська медична стоматологічна академія (ректор, заслужений лікар України – Ждан В.М.), Навчально-науковий інститут післядипломної освіти "УМСА" (директор – доц. Марченко А.В.), медичний коледж "УМСА" (директор – Кундій Ж.П.), Комунальний вищий навчальний заклад 1 рівня акредитації Полтавський базовий медичний коледж ( директор – Синенко О.А.), Кременчуцький медичний коледж ім. В.І. Литвиненко (директор – Малик С. С.).

Конкурс організований з метою виховання духовно і фізично розвиненого покоління громадян суверенної України на основі національних традицій, історії військової справи і здорового способу життя; формування в молоді патріотичної свідомості, національної гордості. Конкурсанти змагалися в умінні надавати домедичну та медичну допомогу в умовах бойових дій та екстрених ситуаціях.

Переможцем конкурсу стала команда ,,Адреналін,, (капітан – Почерняєва Т. В., до складу цієї команди увійшли Мельник Л. М. , Стегній М. Е, Ракецький В.С., Сук В.Ю., Кулиба І.В.