БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ОНКОГЕМАТОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННЮ ДИТЯЧОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

Новорічно-різдвяні свята – час, сповнений добра і милосердя, людяності і взаємопідтримки. Дарування подарунків, надання іншої благодійної допомоги стало вже доброю традицією для викладачів та студентів медичного факультету № 1.

Саме на початку січня активно долучилася до благодійного руху кафедра патологічної анатомії з секційним курсом. На зібрані власними силами кошти викладачі закупили та разом зі студентами-волонтерами загону «Єдність» передали онкогематологічному відділенню Дитячої міської клінічної лікарні ліки та медичне обладнання.