ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

10 лютого 2018 р. у Вищому державному навчальному закладі України «Українська медична стоматологічна академія» відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів.

Гостинно зустріли майбутніх вступників та їх батьків ректорат та професорсько-викладацький склад академії. В межах заходу були проведені пізнавальні екскурсії до оновленого музею історії академії, провідних кафедр та підрозділів навчального закладу. Майбутні абітурієнти отримали інформацію про славну 95-річну історію ВДНЗУ «УМСА», наукові досягнення її працівників та студентів, організацію навчального процесу та переваги навчання у нашому виші.

Досвідчені викладачі цікаво та змістовно ознайомили присутніх зі здобутками своїх кафедр, провели екскурсії до музеїв цих кафедр, ознайомили з матеріально-технічною базою, фондом академічної бібліотеки, яка повністю забезпечує студентів необхідною літературою.

З привітальним словом виступив ректор академії професор Ждан Вячеслав Миколайович. Ректор змістовно розповів присутнім про роботу навчального закладу, його історію, організацію навчального процесу на факультетах, досягнення науковців у медичній галузі, сучасні технічні можливості закладу та інноваційні методи навчання, які дають змогу студентам отримати високі знання в галузі медицини.

Вичерпну інформацію майбутнім абітурієнтам надав у своєму виступі відповідальний секретар приймальної комісії професор Дворник Валентин Миколайович, який розповів про правила та умови прийому до навчального закладу.

У ході зустрічі від вступників та їх батьків надійшло багато запитань до адміністрації, науково-педагогічних працівників академії, на які було надано інформативні та обґрунтовані відповіді.