ВІЗИТ ДРУГОГО СЕКРЕТАРЯ ПОСОЛЬСТВА ІНДІЇ В УКРАЇНІ ПАНА БХАРАТА СІНГХА БІШТА

8 лютого 2018 року до ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія» з робочим візитом завітав Другий секретар Посольства Індії в Україні пан Бхарат Сінгх Бішт для оцінки відповідності закладу вимогам сертифікації МСІ.

Пан Бхарат Сінгх Бішт побував на практичних та теоретичних заняттях кафедр морфологічного профілю: клінічної анатомії та оперативної хірургії; анатомії людини; гістології, цитології та ембріології; відвідав кафедральні музеї та читальні зали бібліотеки академії, перинатальний центр.

Плідною та конструктивною була зустріч із ректором академії професором В.М. Жданом, де обговорювалися нагальні проблеми студентів з Індії й шляхи їх вирішення.

В рамках візиту відбулася зустріч зі студентами – громадянами Індії.

За результатами візиту діяльність академії була високо оцінена паном Бхаратом Сінгхом Біштом.