ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

9 березня 2018 року Україна та увесь світ відзначає 204-у річницю від Дня народження видатного українського письменника, художника, мислителя, пророка, палкого патріота України – Тараса Григоровича Шевченка.

Викладачі, співробітники та студенти ВДНЗУ «УМСА» долучилися до святкових заходів з нагоди вшанування пам'яті Великого Українця.

7 березня разом із полтавською громадою – представниками міської та обласної влади, політичних партій та громадських організацій, духовенством, студентством міста зібралися у підніжжя пам’ятника народного Генія, до якого урочисто поклали квіти та вшанували пам’ять національного Пророка.