ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР НА ТЕМУ «ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН, ОТРИМАНИХ У 2017 РОЦІ: ПРАВО НА ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ»

Правове виховання є важливим чинником підготовки майбутнього лікаря-фахівця. З метою підвищення рівня соціальної захищеності та податкової культури молоді, реалізації її права на освіту, враховуючи актуальність питання застосування податкової знижки щодо витрат на навчання Головне управління ДФС у Полтавській області запропонувало провести спільні заходи для більш детального ознайомлення студентів з порядком та умовами декларування доходів громадян.

12 квітня 2018 р. у ВДНЗУ «УМСА» був проведений семінар для студентів стоматологічного факультету на тему «Декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році: право на податкову знижку». Лектор – головний державний інспектор відділу комунікацій управління організації роботи Коломієць Валентина Петрівна.

Зустріч студентів з працівниками Державної фіскальної служби відбулася за участю співробітників Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю (відповідальна – доц. Ставицька Н.П.) та викликала великий інтерес у присутніx.