ПІДСУМКОВИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР «ЕСКУЛАП-ПРОФЕСІОНАЛ»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23

7 вересня 2018 року медичний коледж Української медичної стоматологічної академії гостинно приймав у своїх стінах учасників підсумкового етапу обласного конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-Професіонал».

Із вітальними словами до конкурсанток та присутніх звернувся перший проректор Української медичної стоматологічної академії, професор Дворник В.М., президент асоціації медичних сестер Полтавської області Самолеліс Л.М. та голова асоціації Сидореноко О.К., бажаючи учасницям конкурсу якнайкраще представити практичні навички з медсестринства в терапії, хірургії, педіатрії.

Знання, професіоналізм, упевненість заповнили тренажерні зали з професійних медсестринських дисциплін медичного коледжу, тому вибір переможця дався нелегко.

Перше місце посіла медична сестра дитячої міської лікарні м. Полтави Сіліонова Тетяна Борисівна.

Вітаємо переможців і до нових зустрічей!