ДЕНЬ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23

Щороку на початку вересня представники фармацевтичної галузі України відзначають своє професійне свято – День фармацевтичного працівника. Традиційно Полтавська обласна громадська організація «Асоціація працівників фармацевтичної галузі» зібрала найкращих фахівців Полтавщини. Цього року місцем урочистостей став Полтавський краєзнавчий музей ім. В. Кричевського.

До привітань фармацевтичної спільноти долучилась директор медичного коледжу Жанна Кундій, побажавши здоров’я, миру, нат¬хнення, невичерпної енергії та реалізації найсміливіших задумів і відзначила подякою ректора академії голову правління ПОГО «Асоціація працівників фармацевтичної галузі» О.А. Хмельницьку та кращих викладачів фармацевтичного відділення медичного коледжу – А.В. Караташа, В.В. Богаєвського, О.Д. Тарасовського.

Голова правління асоціації нагородила грамотами за сумлінну працю, особистий внесок у справу підготовки фахівців та з нагоди професійного свята директора медичного коледжу Жанну Кундій та завідуючу фармацевтичним відділенням Наталію Куценко.

Вітаємо колег з отриманими відзнаками, бажаємо їм творчої наснаги і нових звершень!