ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТСЬКИХ САНІТАРНИХ БЮЛЕТЕНІВ

На кафедрі соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою (завідувачка кафедри – професор Голованова І.А.) проходять навчання студенти 5 курсу медичного № 1 та №2 факультетів академії. В процесі навчання вони опановують практичні навички, в числі яких – проведення санітарно-просвітницької роботи серед населення. Однією з форм цієї роботи є оформлення санітарних бюлетенів за різними актуальними темами.

Кожного року студенти беруть участь у написанні та оформленні санітарних бюлетенів. Конкурс проводиться двічі на рік – у грудні та лютому. На другий етап конкурсу запрошуються головні лікарі, які відбирають санбюлетні для очолюваних ними закладів охорони здоров’я.

В цьому році переможцями стали: Мякота К. – студентка медичного факультету №2, Чередниченко В. та Орловська І. – студентки медичного факультету №1.

Майбутні лікарі показали творчий підхід до питання пропаганди здорового способу життя та профілактики захворювань різної етіології, втіливши на папері свої цікаві ідеї щодо санітарно-просвітницької роботи.

Виставку відкрили начальник управління персоналом та медичними кадрами Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Оглобля О.М. та в.о. головного лікаря Полтавського обласного центру МСЕ Паламарчук Д.В., які виразили своє захоплення прекрасною роботою студентів.

Намічається провести виставку санітарних бюлетнів серед шкіл міста.

ВІТАЄМО!