ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ НА ТЕМУ: «ПРОКУРАТУРА І СУСПІЛЬСТВО»

На виконання пункту 1 спільного наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки від 13.10.2017 р. №279/1375 Центром управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю спільно зі співробітниками кафедри філософії і суспільних наук 1 та 9 лютого 2018 р. було проведено з працівниками прокуратури цикл лекцій на тему: «Прокуратура і суспільство» (запобігання та протидії корупції у медичних установах) для студентів 4 курсу медичних факультетів №1 і №2 та студентів 1 курсу стоматологічного факультету.

Інформація, що була подана на лекціях була цікавою, актуальною та викликала дискусію серед студентської аудиторії.