ВІДВІДУВАННЯ КРИЗОВОГО ЦЕНТРУ АДАПТАЦІЇ ДЛЯ ЖІНОК,
ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ САНІТАРНИХ БЮЛЕТЕНІВ

Нещодавно курсанти, які проходять цикл спеціалізації «Організація і управління охороною здоров’я» на кафедрі соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою разом із старшим викладачем кафедри Плужніковою Т.В. відвідали Кризовий центр адаптації для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах, що знаходиться по вулиці Монастирська 32-А.

Керівник Центру Олена Чикурова провела ознайомлювальну екскурсію та розповіла, що на даний час у Центрі знаходиться 22 чоловіка, із них 11 дітей. Жінки, що мешкають у Кризовому Центрі, постраждали від побутового насильства, від торгівлі людьми та рабства, бездомні та звільнені з міст позбавлення волі.

Крім того, у Центрі з просвітницькою метою, відбулася презентація студентських санітарних бюлетенів, присвячених пропаганді здорового способу життя, питанням профілактики захворювань та боротьбі зі шкідливими звичками.