"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

УРОЧИСТЕ ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЕКТУ «ЯЛИНКА ЯНГОЛІВ»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

12 лютого 2018 року відбулося урочисте підведення підсумків благодійного проекту «Ялинка Янголів», що здійснювали волонтери загону «Єдність» ВДНЗУ «УМСА» спільно з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради і ГО «Реабілітаційний центр «Вихід Є».

З вітальним словом до волонтерів загону звернулася начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Миколаївна Ромас. Вона висловила подяку за постійну багаторічну співпрацю, активну волонтерську діяльність, допомогу в реалізації благодійного проекту «Ялинка Янголів» та інших соціальних проектів для дітей, молоді та сімей м. Полтава. «Ви ті, хто не шкодуючи часу і сил, змогли стати Янголами для дітей та подарувати їм свято, яке так усі чекали», – наголосила Олена Миколаївна.

Координатор проекту Наталія Шамота підкреслила, що людяність, чуйність, небайдужість та активна життєва позиція допомагає нашим волонтерам робити світ кращим та перемагати будь-які негаразди.

Всіх присутніх щиро привітав проректор з науково-педагогічної та виховної роботи професор Валерій Іванович Похилько.

Колектив загону щиро вдячний за співпрацю та можливість екскурсійної подорожі для волонтерів благодійного проекту «Ялинка Янголів».