МИЛОСЕРДЯ Й ДОБРОТА В ЛЮДСЬКИХ СЕРЦЯХ

На передодні Міжнародного жіночого дня викладач кафедри філософії і суспільних наук Біланов О.С. зі студентами 1 курсу стоматологічного факультету групи №20 та студентами медичного коледжу під час виховної години «Милосердя і добро у людських серцях» відвідали самотню та одиноку жінку Новицьку Л.В.

Під час свого візиту куратор Біланов О.С. зі студентами організували прибирання подвір’я від снігових заметів, придбали необхідні ліки та продукти харчування. Вони привітали Людмилу Василівну з приходом весни та наближенням 8 березня – свята любові та поваги до жінки, адже милосердя – одна з основних духовно-моральних якостей людини, вміння прийти на допомогу в скрутну хвилину.