"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

«ВПЛИВ ОСВОЄННЯ КОСМІЧНОГО ПРОСТОРУ НА РОЗВИТОК ТОЧНИХ І ПРИРОДНИЧИХ НАУК» – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ ДИРЕКТОРОМ ПОЛТАВСЬКОГО МУЗЕЮ АВІАЦІЇ І КОСМОНАВТИКИ

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Напередодні Дня працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародного дня авіації та космонавтики в аудиторії № 7 ВДНЗУ «УМСА» відбулася зустріч студентів І курсу медичних факультетів №1 та № 2 з директором Полтавського музею авіації і космонавтики, полковником запасу Пушкаревим Андрієм Володимировичем на тему «ВПЛИВ ОСВОЄННЯ КОСМІЧНОГО ПРОСТОРУ НА РОЗВИТОК ТОЧНИХ І ПРИРОДНИЧИХ НАУК».

Зустріч підготовлена за участю Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною робою з молоддю (керівник професор Похилько В.І.) та кафедри медичної біології (завідувач професор Дубінін С.І.). В організації заходу активну участь брав голова Ради ветеранів академії Лебедєв Віктор Альбертович та професорсько-викладацький склад кафедри медичної біології. На початку заходу Лебедєв В.А. зазначив, що в академії продовжується цикл інформаційно-комунікативних заходів «ЛІКАРІ БЕЗ КОРДОНІВ: ВІД СХОДУ ДО ЗАХОДУ».

У вступному слові професор Дубінін С.І. наголосив, що у сучасному світі розвиток природничих наук, медицини, фармакології та біології неможливий без космічних досліджень та розробок, а космос – це реальність, сучасність та майбутнє для людства.

Надзвичайно зацікавив студентів виступ директора Полтавського музею авіації і космонавтики, полковника запасу Пушкарева А.В. про реальні події і його спогади як учасника ракетних військ України, про історію розвитку ракетної галузі світу та України, освоєння космічного простору з власного досвіду, вплив космосу на розвиток технічного прогресу та природничих наук, особисті погляди на космічні міфи. Були продемонстровані артефакти та особисті речі, пов’язані безпосередньо з космосом.

Також відбулася відеопрезентація фільму «Космічні відкриття і досягнення – супутники, галактики, астероїди і чорні діри».

Студенти та викладачі кафедри медичної біології активно цікавилися питаннями освоєння космосу та щиро привітали гостя з професійним святом.