УРОЧИСТІ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ СВЯТКУВАННЮ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА В УКРАЇНІ

13 червня 2018 року медичних працівників області вітали керівники Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Департаменту охорони здоров’я, Полтавської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України.

З вітальним словом до своїх колег звернувся ректор ВДНЗУ «УМСА» професор Ждан В.М. Він привітав усіх присутніх в залі медичних працівників, трудові колективи організацій системи охорони здоров'я Полтавської області і привів чудові слова Сократа: «Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо».

Серед багатьох медичних працівників, які знаходилися у залі, до трибуни для вручення урочистих і почесних нагород та відзнак різного рівня запрошувалися науково-педагогічні працівники академії: ректор ВДНЗУ «УМСА» професор Ждан В.М., проректор з наукової роботи професор Кайдашев І.П., проректор з науково-педагогічної та виховної роботи професор Похилько В.І., завідувачка кафедри педіатрії № 2 професор Крючко Т.О., доцент кафедри філософії та суспільних наук Ставицька Н.П., аспірант кафедри патофізіології Акімов О.Є.