"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ СВЯТКУВАННЮ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА В УКРАЇНІ

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

13 червня 2018 року медичних працівників області вітали керівники Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Департаменту охорони здоров’я, Полтавської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України.

З вітальним словом до своїх колег звернувся ректор ВДНЗУ «УМСА» професор Ждан В.М. Він привітав усіх присутніх в залі медичних працівників, трудові колективи організацій системи охорони здоров'я Полтавської області і привів чудові слова Сократа: «Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо».

Серед багатьох медичних працівників, які знаходилися у залі, до трибуни для вручення урочистих і почесних нагород та відзнак різного рівня запрошувалися науково-педагогічні працівники академії: ректор ВДНЗУ «УМСА» професор Ждан В.М., проректор з наукової роботи професор Кайдашев І.П., проректор з науково-педагогічної та виховної роботи професор Похилько В.І., завідувачка кафедри педіатрії № 2 професор Крючко Т.О., доцент кафедри філософії та суспільних наук Ставицька Н.П., аспірант кафедри патофізіології Акімов О.Є.