"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДБОРУ ВІДЗНАКИ ЗА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ТА МИЛОСЕРДЯ «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» ТА «МЕДАЛЬ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Сьогодні, 13 червня 2018 року, в Полтавській обласній державній адміністрації відбулося нагородження переможців регіонального відбору відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона».

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Головко Валерій Анатолійович та голова Полтавської обласної ради Біленький Олександр Юрійович привітали присутніх із професійним святом і від імені Поважної ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» вручили почесні дипломи.

Нагороди отримали:

- у номінації «Найкращий лікар» – Хомрач Володимир Федорович, лікар ортопед-травматолог ортопедичного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім’ї та репродукції людини, медичної генетики;

- у номінації «Найкращий медичний працівник» – Самолеліс Людмила Миколаївна, заступник головного лікаря з медсестринства Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева, Голова Асоціації медичних сестер Полтавської області;

- у номінації «Новатор охорони здоров'я» – Кайдашев Ігор Петрович, доктор медичних наук, професор, проректор з наукової роботи ВДНЗ України «УМСА»;

- у номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я» – Лисак Віктор Петрович, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації;

- у номінації «Взірець служіння суспільству» – Каптур Ірина Михайлівна, волонтер.

У 2018 році вперше обирали найкращих і серед молодих медичних працівників віком до 35 років на відзнаку «Медаль Святого Пантелеймона».

Із Полтавщини претендентами на цю відзнаку стали троє молодих медиків.

У номінації «За лікарське мистецтво» – Гринь Катерина Вікторівна, лікар-психіатр Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева у відділенні психіатричному для інвалідів та ветеранів війни.

У номінації «За турботу і ласку до хворого» – Шуть Ольга Олегівна, старша сестра медичного відділення інтервенційної радіології з блоком інтенсивної терапії та рентген хірургічним блоком Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

У номінації «За наукові розробки в медицині» – Акімов Олег Євгенович, аспірант кафедри патофізіології ВДНЗУ «УМСА».

За результатами голосування Національної експертної комісії Лисак Віктор Петрович, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, увійшов у двадцятку найкращих лікарів України, які були номіновані на «Орден Святого Пантелеймона».

100 тисяч гривень – таку суму отримають кращі вітчизняні медики 9 серпня у день свого небесного покровителя. Окрім грошової нагороди їм також вручатимуть Орден Святого Пантелеймона.

Нагадаємо, «Орден Святого Пантелеймона» заснований у 2009 році, з 2017 року він є найвищою громадською нагородою для медиків за професіоналізм і милосердя. Нагороду підтримують усі християнські церкви в Україні, МОЗ та Національна академія медичних наук. Цю нагороду ще називають своєрідним «Оскаром» у медицині.