ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ВДНЗУ «УМСА»

12 липня 2018 року на базі академії відбулося четверте засідання Наглядової ради ВДНЗУ «УМСА».

Засідання відкрив Голова Наглядової ради Парамонов Юрій Миколайович – контр-адмірал у запасі, громадський діяч.

Ректор академії професор Ждан В.М. представив звіт ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» за 2017-2018 pp. та першочергові завдання щодо поліпшення підготовки спеціалістів у 2018-2019 навчальному році.

В ході засідання Наглядової ради ВДНЗУ «УМСА» були розглянуті та проаналізовані головні напрямки розвитку академії у сферах освіти, науки, навчально-практичної та інноваційної діяльності.

Окремо, велику увагу професор Ждан В.М. приділив підготовці іноземців в нашій академії. Зокрема, зупинився на великій ролі в адаптації студентів-іноземців створення земляцтва, лідери яких тісно співпрацюють з керівництвом академії та факультету підготовки іноземних студентів щодо вирішення проблем, які виникають у студентів під час навчання та у побуті. В академії створена школа кураторів, яка постійно проводить інформаційно-виховні години, бесіди, організує екскурсії для студентів по історичним та культурним куточкам України.

Не менш важливим етапом адаптації є проведення святкових і мистецьких заходів, вечорів національних культур, на яких представники відповідних країн знайомлять присутніх із особливостями та традиціями своїх держав. Цього навчального року в конкурсі «Дебют першокурсника – 2017» головний приз – Приз Ректора – одноголосно присуджено Ель Фетхи Сухаилу (Марокко).

Окрема увага приділяється залученню іноземних студентів до роботи у студентських наукових гуртках, участі у конференціях.

Таким чином, одним із завдань у підготовці іноземних студентів на базі ВДНЗУ «УМСА» є розширення географії набору на факультет та побудова динамічних, економічно-ефективних форм взаємодії з країнами світу в галузі підготовки фахівців.

Чергове засідання Наглядової ради планується провести у жовтні 2018 року.