"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ВДНЗУ «УМСА»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

12 липня 2018 року на базі академії відбулося четверте засідання Наглядової ради ВДНЗУ «УМСА».

Засідання відкрив Голова Наглядової ради Парамонов Юрій Миколайович – контр-адмірал у запасі, громадський діяч.

Ректор академії професор Ждан В.М. представив звіт ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» за 2017-2018 pp. та першочергові завдання щодо поліпшення підготовки спеціалістів у 2018-2019 навчальному році.

В ході засідання Наглядової ради ВДНЗУ «УМСА» були розглянуті та проаналізовані головні напрямки розвитку академії у сферах освіти, науки, навчально-практичної та інноваційної діяльності.

Окремо, велику увагу професор Ждан В.М. приділив підготовці іноземців в нашій академії. Зокрема, зупинився на великій ролі в адаптації студентів-іноземців створення земляцтва, лідери яких тісно співпрацюють з керівництвом академії та факультету підготовки іноземних студентів щодо вирішення проблем, які виникають у студентів під час навчання та у побуті. В академії створена школа кураторів, яка постійно проводить інформаційно-виховні години, бесіди, організує екскурсії для студентів по історичним та культурним куточкам України.

Не менш важливим етапом адаптації є проведення святкових і мистецьких заходів, вечорів національних культур, на яких представники відповідних країн знайомлять присутніх із особливостями та традиціями своїх держав. Цього навчального року в конкурсі «Дебют першокурсника – 2017» головний приз – Приз Ректора – одноголосно присуджено Ель Фетхи Сухаилу (Марокко).

Окрема увага приділяється залученню іноземних студентів до роботи у студентських наукових гуртках, участі у конференціях.

Таким чином, одним із завдань у підготовці іноземних студентів на базі ВДНЗУ «УМСА» є розширення географії набору на факультет та побудова динамічних, економічно-ефективних форм взаємодії з країнами світу в галузі підготовки фахівців.

Чергове засідання Наглядової ради планується провести у жовтні 2018 року.