"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФЛЕБОЛОГІЇ»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

З 5 по 7 липня 2018 року в м. Яремче Івано-Франківської області відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання флебології. Абляційні методики в лікуванні хворих з хронічними захворюваннями вен». На конференції були розглянуті питання організації і надання кваліфікованої медичної допомоги хворим із хронічними захворюваннями вен у різних країн Європи, сучасні тенденції розвитку флебології, застосування абляційних і мініінвазивних методик у лікуванні пацієнтів з такою патологією, їх лікування при виникненні рецидиву варикозного розширення вен. Цікавим було засідання 7 липня, на якому розглядалися нестандартні ситуації у пацієнтів із проявами хронічних захворювань вен з представленням клінічних випадків.

На конференції з цікавими доповідями виступили іноземні вчені: професор С. Дебус (м. Гамбург, Німеччина), професор Н. Бекгаард (м. Копенгаген, Данія), професор А. Явєн (м. Бидгощ, Польща), М. Бокучава (м. Тбілісі, Грузія) та українські – професор Л.М. Чернуха (м. Київ), професор І.М. Гудз (м. івано-Франківськ), професор В.О. Прасол (м Харків), професори І.І. Кобза та Ю.Г. Орел (м. Львів) та ін.

У роботі конференції взяв участь завідувач кафедри хірургії №1 професор В.І. Ляховський, який виступив із доповіддю «Чи виправданні відкриті втручання при рецидивах?» та був співголовою засідання «Окремі аспекти застосування мініінвазивних методик у хворих з хронічними захворюваннями вен».

Конференція виявилася цікавою, насиченою та змістовною.