ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ВІДЗНАКИ «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23

13 вересня 2018 року в овальній залі Української медичної стоматологічної академії відбулося урочисте засідання Регіональної ради Полтавської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яка здійснювала конкурсний відбір у 2017-2018 рр.

Нова традиція пошанування найкращих медиків у День святого великомученика й цілителя Пантелеймона міцно закріпилася й у Полтавському регіоні. Цього року відзначення «медичних оскароносців» відбулося в Києві 9 серпня, серед найкращих є два представники Полтавщини.

Приємно зазначити, що Полтавський регіон завжди в лідерах і, крім перемоги на Національному рівні, діяльність Полтавської Регіональної ради також визнана найкращою в країні.

Урочистості відкрив голова Регіональної ради Відзнаки, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Української медичної стоматологічної академії, доктор медичних наук, професор – Похилько Валерій Іванович. «Ми сьогодні зібралися в цій залі, щоб сказати один одному слова подяки і відзначити найкращих фахівців своєї справи. Дійсно, Відзнака – це проект національного масштабу, і сьогодні є головною громадською нагородою для медичних працівників, що базується на вдячності пацієнтів і визнанні колег. Упевнений, що в наших колективах працюють спеціалісти, гідні «Медичного Оскара» – найвищої нагороди в країні». Голова Регіональної ради розповів про роботу, яку здійснювала Регіональна Рада та про результати конкурсу.

За самовіддане служіння українському народові, внесок у розбудову єдиної та гуманної держави, зміцнення духовного та фізичного здоров’я українців Почесними грамотами Поважної ради Відзнаки були нагороджені члени Регіональної ради Полтавської області та представники медичної спільноти, які зробили значний особистий внесок у процес пошуку та відбору кандидатів, оформлення бази документів та активно сприяли поширенню інформації щодо проведення конкурсного відбору:

Ждан Вячеслав Миколайович – ректор Української медичної стоматологічної академії.

Похилько Валерій Іванович – голова регіональної ради. Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією Української медичної стоматологічної академії, д.мед.наук, професор, заслужений лікар України.

Самолеліс Людмила Миколаївна – заступник голови ради. Голова Асоціації медичних сестер Полтавської області. Дурдикулиєва Ніна Іванівна – директор Полтавського обласного центру здоров’я.

Юфименко Вікторія Георгіївна – секретар регіональної ради. Старший викладач кафедри українознавства та гуманітарної підготовки Української медичної стоматологічної академії.

Польщикова Світлана Іванівна – відповідальна за інформаційний супровід у регіоні. Член Національної Спілки журналістів України, телеведуча.

о. Микола Храпач – член регіональної ради. Протоієрей. Настоятель Свято-Покровської церкви (м. Полтава).

Кувічка Олександр Іванович – член регіональної ради. Голова Полтавської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України.

Білан Наталія Володимирівна – член регіональної ради. Директор Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

Соколова Даніїла Андріївна – член регіональної ради. Голова студентського парламенту Українська медична стоматологічна академія.

Ми впевнені, що участь у Національному проекті з визначення найкращих представників галузі охорони здоров’я має надзвичайно велике значення для суспільного життя області, адже це підвищить престиж професії медичного працівника, а громадськість дізнається про професійний та життєвий шлях талановитих і високопрофесійних медичних працівників нашого регіону.

Дякуємо всім за участь у конкурсі та урочистій церемонії!

Бажаємо миру, міцного здоров’я, професійних досягнень, злагоди та любові!

Хай процвітає наша країна, наша професія буде гідна поваги, а працівники галузі будуть ушановані суспільством за їх справжній професіоналізм та милосердя!