«ФАХІВЕЦЬ 2017»

7 лютого 2017 року на кафедрі терапевтичної стоматології відбувся відбірковий тур на найкращу студентську практичну роботу (художню реставрацію фронтальних зубів) в рамках Всеукраїнського конкурсу «Фахівець 2017». Кафедра організовує та проводить такі змагання серед студентів вже 15 років, а з переможцями конкурсу у подальшому викладачі кафедри працюють індивідуально з метою покращення професійної майстерності та успішної участі у Всеукраїнському конкурсі «Фахівець», який щорічно відбувався у квітні на базі Львівського національного медичного університету, а у 2016 році – у стінах Тернопільського державного медичного університету.

До конкурсу в цьому було допущено вісім студентів – майбутніх стоматологів: Білоусько Катерина, Жиденко Ігор, Захаренко Владислав, Наріманов Олександр, Савоста Марія, Стаднік Іван, Станіславчук Надія (5 курс) та Сидорчук Андрій (4 курс). Після жеребкування та відповідної підготовки робочого місця, протягом 2,5 годин відбувалася напружена робота учасників змагань разом із своїми асистентами — студентами 4-5 курсів під пильним наглядом досвідчених членів журі кафедри терапевтичної стоматології (професор Петрушанко Т.О., доценти Іленко Н.М., Литовченко І.Ю., Ніколішина Е.В., Попович І.Ю.). Всі етапи конкурсу фотореєструвалися.

Наступного дня результати практичних робіт у вигляді фотографій були представлені в Інтернет-мережі «ВК» для загального обговорення та оцінки студентської та викладацької спільноти протягом тижня. Аналіз виконаних робіт та нагородження переможців відбулося 13 лютого.

Переможцем відбіркового етапу конкурсу в 2017 році став Наріманов Олександр (5 курс), друге місце посів Стаднік Іван (5 курс), трете – Савоста Марія (5 курс).

Під час підведення підсумків змагань всі учасники конкурсу та їх асистенти отримали цінні подарунки від фірми «Colgаtе». Студенти, які працювали реставраційними матеріалами фірми Dentspy/Sirona, отримали безкоштовні сертифікати на майстер-класи компанії. Переможець, крім цього, нагороджений можливістю участі у позаурочному фантомному занятті з художньої реставрації фронтальної групи зубів, що є традиційними на кафедрі терапевтичної стоматології.

Вітаємо переможців!