ВІДБУВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ ЗАХІД «REPRESENTATION»

6 лютого 2018 р. в стінах ВДНЗУ «УМСА» відбувся традиційний «Representation», завдяки навчальному відділу Студентського парламенту академії, який і започаткував цю подію.

Захід пройшов у пізнавальній атмосфері, що дозволило не лише прослухати цікаві, а головне – корисні міні-лекції на різноманітні теми, а також подискутувати.

Першим виступив студент академії Антон Полієнко. Його розповідь стосувалася девіантної поведінки. Він акцентував увагу на поведінці індивіда, яка не відповідає загальноприйнятим нормам, внаслідок чого згодом і відбувається порушення цих норм.

Наступним до слова був запрошений Олександр Довгополий. Він розповів про заходи проти злочинності, як уберегти себе, розпізнати злочинця серед натовпу і не стати його жертвою.

На завершення зі своєю міні-лекцією «Розлад множинної особистості» виступила Анна Вітько. Студенти змогли більше дізнатися про даний розлад та приєднатися до вічної дискусії: а чи існує він взагалі? Думки були різним.

Найактивніші слухачі, по традиції, були нагороджені приємними подарунками.

«Representation» – не тільки пізнавальний та цікавий захід, він також дозволяє поділиться своїми знаннями з присутніми. Тож запрошуємо всіх мислячих та активних долучатися. Звертайтеся до голови навчального відділу Студентського парламенту ВДНЗУ «УМСА» Ірини Бутиріної. Чекаємо на вас з нетерпінням!