СТАЛО ВІДОМО ІМ’Я НОВОЇ ВОЛОДАРКИ ТИТУЛУ «МІС ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ»

6 березня 2018 року в аудиторії №7 студентським науковим товариством кафедри терапевтичної стоматології на чолі з професором Петрушанко Тетяною Олексіївною була проведена щорічна номінація «Міс терапевтичної стоматології – 2018».

15 чарівних дівчат випускного курсу стоматологічного факультету демонстрували не лише свої знання, але і кмітливість, комунікабельність та рішучість, змагаючись за головну номінацію вечора.

Оцінювали наших учасників та вирішували спірні питання члени журі та апеляційної ради: д.мед.н., проф. Петрушанко Т.О., д.мед.н., проф. Ніколішин А.К., д.мед.н., проф., декан стоматологічного факультету Сидорова А.І., д.мед.н., проф. Аветіков Д.С., к.мед.н., доц. Петрушанко В.М., к.мед.н., доц. Попович І.Ю.

У першому раунді учасницям були запропоновані питання з розділів загальних знань та фундаментальних медичних наук. Це були питання про відомих письменників та поетів, присвячені Всесвітньому дню письменника, що минув нещодавно. Також дівчата демонстрували свої знання з анатомії голови і шиї та валеології.

У другому раунді учасниці відповідали на питання з терапевтичної стоматології з варіантами відповідей. 3 раунд містив більш складні запитання з терапевтичної стоматології, на які дівчата повинні були відповісти без підготовки та варіантів відповіді.

У фіналі було традиційно 3 конкурси. Конкурс №1 – новий конкурс із юридичної обізнаності та правової відповідальності. Конкурс №2 передбачав складання стоматологічного пазлу та його тлумачення. Конкурс №3 – «Стоматологічна абетка» – виявляв знання учасницями стоматологічних дефініцій.

У запеклій та складній боротьбі перемогу здобула БАНІ Наталія, студентка 15 групи V курсу, отримавши головний титул номінації «Міс терапевтичної стоматології – 2018».