«ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО ЄДНАЄ»

Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки разом зі студентами-першокурсниками факультету підготовки іноземних студентів до дня народження Т.Г. Шевченка провела вже традиційний захід «Шевченкове слово єднає».

Викладачі ознайомили студентів із життям і творчістю великого Кобзаря, з історією створення «Заповіту», а потім студенти Хаж Таієб Нізар, Мусаєв Руфат, Бахар Умат (група 21, 1 стом.), Захір Гіта, Горгін Афшин, Аскарова Нодіра (група 22, 1 стом.), Ель Алауі Ель Мехді, Нурі Мохамед, Кейт Рахіб, Мектубі Амін (група 27, 1 стом.) читали своїм товаришам Тарасові рядки рідними мовами – арабською, узбецькою, фарсі, азербайджанською, турецькою, російською, іспанською, французькою.

Ім’я Тараса Шевченка відоме і близьке студентам-іноземцям, які навчаються на факультеті підготовки іноземних студентів. Де б вони не були, завжди із великою шаною відвідують пам’ятні місця, пов’язані з його іменем.

До Шевченківських свят студенти групи 56а 1 мед., які лише цього навчального року почали вивчати українську мову як іноземну, влаштували флешмоб «Читаймо Тараса», продекламувавши разом рядки «Заповіту».