ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ»

10 травня 2018 року в актовому залі Хорольського агропромислового коледжу відбувся обласний науково-практичний семінар «Актуальні питання судинної хірургії», проведений за участю співробітників кафедри хірургії № 1. На семінарі були присутні лікарі: хірурги, акушери-гінекологи, реаніматологи та сімейні лікарі з центральних районних лікарень Західного територіального медичного округу Полтавської області.

Семінар відкрив головний спеціаліст Департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації, доцент кафедри хірургії № 1 М.В. Дубинський. Із доповіддю «Діагностика і тактика лікування ішемічних уражень нижніх кінцівок» виступив завідувач кафедри хірургії №1 професор В.І. Ляховський, а завідувач відділення хірургії судин Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського О.М. Безкоровайний представив доповідь «Діагностика і тактика лікування венозних тромбозів та ТЕЛА». У своїх доповідях вони освітили сучасні підходи до діагностики, тактики надання медичної допомоги та лікування захворювань судин, які найчастіше зустрічаються у клінічній практиці.

Виступи викликали жвавий інтерес у практичних лікарів, вони задавали багато цікавих запитань з діагностики і лікування хворих з патологією судин. Присутні висловили вдячність організаторам та бажання регулярного проведення таких заходів за участю науковців Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» та обласних спеціалістів.