УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ БРИГАД ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «ЧЕРКАСЬКІ МЕДИЧНІ РАЛІ – 2018»

Студенти 4 курсу медичного факультету №1 Георгій Годуадзе, Олексій Горулько, Олександр Захар’їн та Юрій Лавренюк під керівництвом завідувача кафедри медицини катастроф та військової медицини Костянтина Шепітька і заступника декана медичного факультету №1 Юлії Ющенко взяли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Реалії сьогодення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Україні. Дермато-венерологічна допомога в умовах надзвичайних ситуацій мирного та воєнного часу» і Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Черкаські медичні ралі – 2018», що проходили з 29 травня по 2 червня 2018 р. у м. Черкаси.

Під час конференції учасники прослухали лекції фахівців України, Ізраїлю та США щодо організації функціонування системи ЕМД, упровадження сучасних стандартів лікування, пройшли майстер-класи з алгоритмів надання допомоги ACLS, ITLS, PALS та ін. Упродовж двох днів студенти нарівні з лікарськими, фельдшерськими, парамедичними бригадами брали участь у змаганнях, суддями і експертами яких були фахівці з екстреної та військової медицини України, Литви, США та Ізраїлю.

Наша студентська команда успішно відпрацювала клінічні випадки з реального життя, взаємодіяла в середині системи, а також з працівниками поліції та ДСНС, проекзаменувала свої знання щодо виконання протоколів надання медичної допомоги при невідкладних станах, надзвичайних ситуаціях та інцидентах із масовими жертвами. На деяких локаціях отримали високу оцінку (95 балів зі 100). До Полтави повернулися з новими знаннями, досвідом та бажанням вдосконалюватися!