ЛІКУВАЛЬНО-КОНСУЛЬТАТИВНА РОБОТА З ВОЇНАМИ АТО

Професорсько-викладацький склад кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів продовжує лікувально-консультативну роботу з воїнами АТО.

Стрілець 18 окремої бригади армійської авіації, підрозділу батальйону охорони Головко Віталій Анатолійович ніс військову службу в зоні АТО, зараз знаходиться на ротації і проходить лікування на кафедрі.

Учасник бойових дій Віталій охоче погодився зустрітися із колективом кафедри, лікарями-інтернами та лікарями-курсантами. Він розповів про будні наших захисників, наголосив на позитивних зрушеннях в обороноздатності держави, на покращенні технічного оснащення.

У жвавій дискусії пройшла зустріч: лікарі-інтерни цікавилися умовами контрактної служби в ЗСУ та соціальними пакетами, що надаються військовослужбовцям. Віталій Анатолійович зауважив, що останнім часом спостерігається тенденція до збільшення кількості молодих людей, що бажають вступити до контрактної служби ЗСУ.

Від себе особисто та від всіх воїнів АТО, Віталій висловив слова особливої вдячності волонтерським загонам та пообіцяв і надалі оберігати кордони нашої держави.