VI АСАМБЛЕЯ ГО «УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТУДЕНТСЬКА АСОЦІАЦІЯ»

На базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова відбулася VI національна асамблея ГО «Українська медична студентська асоціація», куди завітала делегація студентів ВДНЗУ «УМСА» – представників локального представництва UMSA-Poltava: голова UMSA-Poltava – студентка 5 курсу Борзих Яніна, локальний координатор Комітету з професійних обмінів (SCOPE) – студентка 5 курсу Коваль Анна, локальний координатор Комітету з охорони здоров’я (SCOPH) – студентка 3 курсу Шкодіна Анастасія, локальний координатор Комітету з медичної освіти (SCOME) – студентка 3 курсу Кабаєва Ірина.

Захід відвідали понад 150 членів організації з різних міст України. Під час пленарних засідань були розглянуті важливі питання організації, принципів та основних напрямків роботи найбільшого об’єднання студентів-медиків в Україні, розроблено стратегію розвитку на майбутній рік, укладено договори про співпрацю з українськими та міжнародними організаціями. Проведено декілька лекторіїв та воркшопів на найактуальніші теми сучасної медицини: «Damage Control» від Дмитра Самофалова, дитячого хірурга; «Сучасні аспекти ведення хворих з фібриляцією передсердь» від Валерія Іванова, завідувача кафедри внутрішньої медицини ВНМУ ім. М.І. Пирогова, також були організовані воркшопи з доказової медицини, акушерські кровотечі, внутрішньокістковий доступ тощо. Під час асамблеї відбулась дружня зустріч із в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун і обговорено аспекти медичної реформи та місце сучасної молоді в її виконанні, перспективи співпраці ГО «УМСА» та МОЗ.

Команда UMSA-Poltava повернулася з асамблеї з безліччю нових ідей та проектів, новими знайомствами, підтримкою на національному рівні та натхненням працювати надалі.