"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

VI АСАМБЛЕЯ ГО «УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТУДЕНТСЬКА АСОЦІАЦІЯ»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

На базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова відбулася VI національна асамблея ГО «Українська медична студентська асоціація», куди завітала делегація студентів ВДНЗУ «УМСА» – представників локального представництва UMSA-Poltava: голова UMSA-Poltava – студентка 5 курсу Борзих Яніна, локальний координатор Комітету з професійних обмінів (SCOPE) – студентка 5 курсу Коваль Анна, локальний координатор Комітету з охорони здоров’я (SCOPH) – студентка 3 курсу Шкодіна Анастасія, локальний координатор Комітету з медичної освіти (SCOME) – студентка 3 курсу Кабаєва Ірина.

Захід відвідали понад 150 членів організації з різних міст України. Під час пленарних засідань були розглянуті важливі питання організації, принципів та основних напрямків роботи найбільшого об’єднання студентів-медиків в Україні, розроблено стратегію розвитку на майбутній рік, укладено договори про співпрацю з українськими та міжнародними організаціями. Проведено декілька лекторіїв та воркшопів на найактуальніші теми сучасної медицини: «Damage Control» від Дмитра Самофалова, дитячого хірурга; «Сучасні аспекти ведення хворих з фібриляцією передсердь» від Валерія Іванова, завідувача кафедри внутрішньої медицини ВНМУ ім. М.І. Пирогова, також були організовані воркшопи з доказової медицини, акушерські кровотечі, внутрішньокістковий доступ тощо. Під час асамблеї відбулась дружня зустріч із в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун і обговорено аспекти медичної реформи та місце сучасної молоді в її виконанні, перспективи співпраці ГО «УМСА» та МОЗ.

Команда UMSA-Poltava повернулася з асамблеї з безліччю нових ідей та проектів, новими знайомствами, підтримкою на національному рівні та натхненням працювати надалі.