"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

ВИКЛАДАЧІ ВДНЗУ «УМСА» ПЕРЕВІРИЛИ СВОЇ ЗНАННЯ, УСПІШНО СКЛАВШИ ІСПИТ APTIS

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Під час квітневої екзаменаційної сесії викладачі Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» отримали можливість перевірити свої знання, склавши APTIS.

APTIS – це розроблений Британською Радою онлайн іспит, мета якого надати організаціям і навчальним закладам якісний інструмент для визначення рівня володіння англійською мовою відповідно до міжнародної шкали CEFR. Незважаючи на те, що це була перша сесія APTIS в академії, кандидати продемонстрували високий рівень мотивації (бажання брати участь в міжнародних конференціях, займатися науковою діяльністю і викладати спеціальні дисципліни грамотною англійською іноземним студентам) та ентузіазму в підготовці до іспиту.

Іспит складався з таких частин, як: перевірка граматики, словникового запасу, а також мовленнєвих навичок (усне мовлення, письмо, читання, слухання). Говоріння оцінювалося 4-ма незалежними експертами з Великобританії за єдиною методологію.

Результатом докладених зусиль стало успішне складання іспиту. Важливо, що 47,6% викладачів, котрі брали участь в іспиті, продемонстрували рівень C1, а 52,4 % підтвердили володіння англійською на рівні B2.