ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ У МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З МІНІФУТБОЛУ

Ось і пролунав фінальний свисток арбітра в останньому фінальному матчі міжнародного турніру з мініфутболу між командами іноземних студентів вишів м. Полтави IV рівня акредитації.

Боротьба була запеклою, напруженою та довгою. У півфінал вийшли чотири команди, студенти яких навчаються у ВДНЗ України «УМСА»: Судан, Марокко-1, Палестина, Туніс.

У фінальних змаганнях панував піднесений настрій та жага до перемоги.

За результатами фінальних зустрічей I почесне місце посіла команда з Палестини, II місце виборола команда з Судану, III місце відвоювала команда з Марокко, а IV місце дісталось команді з Тунісу.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм наснаги у майбутніх змаганнях, успішних злетів і професійного розвитку!!!