КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

26 квітня 2018 року, відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006, до відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, що цього року проводиться під девізом «Захищене і здорове покоління», в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся круглий стіл, де були обговорені актуальні питання ОП у сучасному світі.

Від ВДНЗУ «УМСА» участь у заході взяли: зав. кафедри гігієни, екології та охорони праці в галузі професор Катрушов Олександр Васильович, який виступив із ґрунтовною доповіддю «Охорона праці в медицині», інженер першої категорії з охорони праці Филенко Тимофій Анатолійович, голова Ради ветеранів академії Лебедєв Віктор Альбертович, а також студенти академії із власними науковими доповідями.