«START SCHOOL WITH A HEALTHY SMILE»

11 травня 2018 року викладач кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Ефендієва Світлана Миколаївна, старший викладач Мелащенко Марина Петрівна та студенти 1 курсу 12 групи стоматологічного факультету ВДНЗУ «УМСА» провели виховний захід «Start School with a Healthy Smile» для вихованців Полтавського дошкільного навчального закладу №12 «Ведмежатко».

Метою виховного заходу було навчити дітей правильно та систематично чистити зуби, запобігати хворобам ротової порожнини, підвищити обізнаність про те, які продукти є безпечними для здоров’я зубів, а вживання яких слід уникати. Упродовж заняття в ігровій формі діти засвоїли терміни: «dentist», «tooth», «toothbrush», «toothpaste», «floss».

Окрім цього, кожен малюк мав змогу спробувати чистити зуби на пластиковій моделі щелепи та взяти участь в дидактичних іграх: «Логічний ланцюжок», «Пазли», «Тактильні доріжки», «Корисні та шкідливі продукти».