УСПІШНІ РЕЗУЛЬТАТИ НА VI СПОРТИВНИХ ІГРАХ ПОЛТАВЩИНИ

12 травня 2018 р. у м. Кременчуці відбулися VI Спортивні ігри Полтавщини серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації з важкої атлетики, в яких студенти ВДНЗУ «УМСА» посіли II загальнокомандне місце.

Дрижак Наталія Володимирівна (4 курс, медичний факультет № 1, група 6) – III місце.

Курганська Анна Сергіївна (3 курс, медичний факультет № 1, група 12) – II місце.

Панченко Сніжана Олегівна (2 курс, медичний факультет № 1, група 7) – I місце.

Чонка Дмитро Володимирович (2 курс, стоматологічний факультет, група 15) – II місце.

Гордівський Олександр Олексійович (6 курс, медичний факультет № 1, група 20) – IV місце.

Молодецький Максим Вячеславович (3 курс, медичний факультет № 1, група 10) – IV місце.

Нерянов Назар Олегович (2 курс, медичний факультет № 1, група 6) – III місце.