РОЗПОЧАТО ПРОСВІТНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ У ШКОЛАХ ПОЛТАВИ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «ЗДОРОВ'Я. ВИБІР КОЖНОГО»

Волонтери загону «Єдність» розпочали просвітницьку діяльність у школах Полтави в рамках Всеукраїнського проекту «Здоров'я. Вибір кожного» ГО «Громадські ініціативи охорони здоров’я «Здорове людство» (м. Київ).

Проект отримав підтримку Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. Метою проекту є попередження нових випадків важких недуг (СНІД, рак) через інформаційну кампанію у вигляді лекцій серед підлітків і молоді, нагадування про важливість відповідального ставлення до свого здоров’я та інформування щодо способів захисту від СНІДу та раку.