ДЕНЬ ОРТОДОНТИЧНОГО ЗДОРОВ'Я

15 травня у всьому світі відмічається День ортодонтичного здоров'я. Ініціатива, з якою виступила Всесвітня Федерація Ортодонтоів (WFO), отримала широку підтримку серед національних ортодонтичних товариств.

До святкування долучилися співробітники кафедри ортодонтії-лікарі-ортодонти-члени Полтавського осередку асоціації ортодонтів України на чолі з головою осередку, Заслуженим лікарем України, завідувачем кафедри ортодонтії, доктором медичних наук, професором Любов Вікентіївною Смаглюк, а також лікарі-курсанти циклу спеціалізація за фахом «Ортодонтія». До цієї події співробітниками кафедри ортодонтії було підготовлено інформаційно-рекламний ролик для трансляції на широкоформатному екрані в центрі міста, основною метою якого було привернути увагу мешканців міста до проблеми піклування про своє ортодонтичне здоров’я лише за участі професіоналів.

Світ єднається, коли люди посміхаються!