«ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ – ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЧАСОМ»

16 травня 2018 р. на кафедрі соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров'я з біостатистикою (завідувачка проф. Голованова І.А.) зі студентами 4 курсу 18 групи та за участю куратора Бєлікової І.В., практичним психологом Білаш О.В. (керівник сектору Ющенко Ю.П.) був проведений тренінг на тему: «Тайм-менеджмент – ефективне управління часом», який спрямований на формування уявлень учасників про поняття «самоменеджмент» і розвиток навичок раціонального використання свого часу та розстановки пріоритетів.

Всі учасники взяли активну участь, вивчили правила постановки цілей, усвідомили свої можливості щодо досягнення мети, розглянули методики розподілу як особистого, так і робочого часу, сформували відповідальність за свої дії та рішення.