До уваги студентів-старшокурсників! Академічна мобільність в Університеті Поля Сабатьє (м. Тулуза, Франція)

Науковий відділ повідомляє, що згідно з договором про академічну мобільність між ВДНЗУ «УМСА» та Університетом Поля Сабатьє (м. Тулуза, Франція), до участі у конкурсі запрошуються студенти 4-5 курсу (медичний факультет) та 4 курсу (стоматологічний факультет). Термін навчання – 5 місяців, початок академічної мобільності – лютий 2018 р.

Для участі у конкурсі необхідно подати до 25 січня 2018 р. у науковий відділ мотиваційний лист (Motivation Letter), а також документи, що підтверджують володіння англійською мовою на рівні не нижче B2.