ТРЕТІЙ ЩОРІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СИМПОЗІУМ В РАМКАХ КОНЦЕПЦІЇ «ЄДИНЕ ЗДОРОВ’Я»

17 квітня 2018 року в м. Київ відбувся третій щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине Здоров’я».

В симпозіумі взяли участь завідувач кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров'я з біостатистикою ВДНЗУ «УМСА», д.мед.н., професор Голованова Ірина Анатоліївна та Оксак Григорій Анатоліїович, головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

На симпозіумі було представлено доповіді: «Впровадження інтервенційних методів лікування гострого інфаркту міокарду в Полтавської області» (Оксак Г.А., Голованова І.А.) – доповідач Оксак Г.А. та «Аналіз поширеності тютюнопаління серед студентів вищих медичних закладів України» (Голованова І.А., Хорош М.В.) – доповідач Голованова І.А.

В ході симпозіуму звучали численні доповіді та повідомлення, які містили багато цікавої та пізнавальної інформації щодо останніх досягнень в сфері охорони здоров’я. святом.