ТРАДИЦІЙНА ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ВДНЗУ «УМСА»
В.М. ЖДАНА З АКТИВІСТАМИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

17 квітня 2018 року в овальній залі ВДНЗУ «УМСА» відбувся традиційний круглий стіл з ректором академії відносно актуальних питань життєдіяльності студентства, на якому було висунуто та обговорено важливі питання щодо навчання та дозвілля. Усі бажаючі заздалегідь оформили один перелік нагальних питань, які включили в себе основні сфери студентського життя.

На зустрічі були присутні: ректор академії професор Ждан В.М., перший проректор професор Дворник В.М., проректор з науково-педагогічної та виховної роботи професор Похилько В.І., а також студенти – активісти студентського самоврядування та громадських організацій.

На засіданні були оголошені нові плани на навчальний рік, роз'яснено нововведення щодо електронного журналу і складання ліцензійного іспиту Крок 1, Крок 2, а також порушувалися питання відносин між студентами та викладачами. Усе це отримало вичерпну відповідь у ході живого обговорення нагальних проблем. Отже, за підсумками:

— було повідомлено, що кредитно-модульний тиждень найближчим часом повертати не будуть;

— на вченій раді буде призначено двох керівників щодо контролю інформативності та цікавості проведених лекцій, а також для ретельного спостереження за підготовкою до здачі Крок 1, Крок 2;

— найближчим часом відбудеться остаточне оновлення тренажерного залу, а також встановлення оснащеного футбольного поля біля гуртожитку №3; — до вересня планується забезпечення всіх екзаменаційних кафедр комп’ютерними класами для перевірки знань і підготовки до ліцензійних іспитів;

— планується посилений контроль за проведенням заходів проти плісняви в усіх гуртожитках академії;.

— завершилось оснащення нещодавно відкритої кафедри малоінвазивної хірургії необхідним обладнанням, де найближчим часом відбуватимуться майстер-класи від кваліфікованих спеціалістів із науково-дослідного інституту.

Наприкінці заходу Вячеслав Миколайович зауважив, що зараз нашій країні потрібні висококваліфіковані лікарі. І наші студенти, як майбутні представники цієї почесної професії, повинні сумлінно вчитися і отримувати потрібні знання, щоб стати на сторожі людського здоров'я.