САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД «ЖИТТЯ ПІД ТИСКОМ»

Волонтерський загін «Єдність», кафедра внутрішньої медицини №1 (завідувач кафедри доц. Г.С. Маслова) спільно з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому в рамках проекту «Здорові ми – здорова Україна» провели санітарно-просвітницький захід «Життя під тиском» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією, що відзначається з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я та The World Hypertension League з 2005 р.

Під час акції студенти-волонтери вимірювали всім бажаючим артеріальний тиск (таких виявилося понад 500 осіб), ознайомлювали з факторами ризику розвитку артеріальної гіпертензії та профілактичними заходами задля її попередження, проводили опитування з метою вивчення і модифікації дотримання здорового способу життя. Адже, як відомо, гіпертонічна хвороба є найбільш поширеним захворюванням серед патології серцево-судинної системи і посідає перше місце в структурі непрацездатності, інвалідності та смертності населення. Україна належить до країн з дуже високим ступенем поширення артеріальної гіпертензії, тому волонтери й закликали полтавців свідомо ставитися до здоров’я і берегти своє життя!