СТАЖУВАННЯ У ВІДКРИТОМУ МЕДИЧНОМУ ІНСТИТУТІ (М. ЗАЛЬЦБУРГ, АВСТРІЯ) ЗА ПРОГРАМОЮ СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО СЕМІНАРУ «ПАТОЛОГІЯ»

Міжнародні зальцбурзькі медичні семінари Відкритого медичного інституту є післядипломною медичною освітньої програмою, формою підвищення кваліфікації фахівців з Центральної та Східної Європи, Росії, Центральної Азії, Монголії та інших країн з перехідною економікою. Однотижневі семінари організовуються Американсько-Австрійською Фундацією, Клівлендською клінікою та Фундацією Відкритого Суспільства.

З 8 по 14 липня 2018 року доцент кафедри патофізіології, к.мед.н. Гришко Юлія Михайлівна проходила стажування у Відкритому медичному інституті (м. Зальцбург, Австрія) за програмою спеціалізованого семінару «Патологія», яка з 34 учасників була єдиним представником від України. У роботі семінару взяли участь 34 лікарі та викладачі вищих медичних навчальних закладів із 26 країн світу, які були обрані за конкурсом академічним комітетом Міжнародних зальцбурзьких медичних семінарів і Фундацією Відкритого Суспільства.

Під час семінару Гришко Юлія Михайлівна представила англійською мовою усну доповідь на тему: «Вплив L-аргініну, іммобілізованого на хірургічному шовному матеріалі, на репаративні процеси в тканинах оперованої тонкої кишки», відвідала лекції фахівців з Віденського медичного університету (Австрія) та Клівлендської клініки (Сполучені Штати Америки), що були присвячені актуальним проблемам патології, а також взяла участь у засіданнях робочих груп з обговоренням цікавих та рідкісних клінічних випадків, які були представлені іншими учасниками семінару.

Після закінчення семінару учасники отримали міжнародні Сертифікати участі в семінарі, а також інформаційні матеріали семінару на електронних носіях. Всі учасники семінару відзначили, що досвід, отриманий на семінарі, буде корисним як практичним лікарям, так і викладачам у проведенні навчання студентів та інтернів.