ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ АСОЦІАЦІЇ НЕОНАТОЛОГІВ УКРАЇНИ

З 5 по 16 липня 2018 р. в м. Созополь (Болгарія) було проведено «Виїзне засідання Асоціації неонатологів України» під патронатом Асоціації неонатологів України.

Програма виїзного засідання робочої групи включала обговорення підручника з неонатології «Опрацювання і адаптація клінічних протоколів медичної допомоги новонародженим».

У роботі засідання брав участь професор кафедри педіатрії № 1 з пропедевтикою та неонатологією ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», доктор медичних наук, професор Похилько Валерій Іванович.

До складу робочої групи Асоціації неонатологів України входили професорсько-викладацький склад вищих медичних навчальних закладів України та завідуючі відділень інтенсивної терапії новонароджених лікувальних закладів з різних регіонів України.

Порядок роботи виїзного засідання включав наступні сесійні засідання з розгляду клінічних протоколів:

- Здорова новонароджена дитина. Дотація вітаміну К новонародженим;

- Парентеральне харчування передчасно народжених дітей;

- Відкрита артеріальна протока в недоношених новонароджених. Вроджені вади серця;

- Організація банків грудного молока для вигодовування новонароджених високого ризику;

- Жовтяниці неонатального періоду.