ЄВРОПЕЙСЬКА ОСВІТА В АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ

З 15 по 17 березня 2018 року в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця відбувся семінар Європейської освіти в анестезіології.

Подібні семінари організовуються Комітетом освіти в анестезіології, який діє при Європейській асоціації анестезіологів. Освітня програма розрахована на 3 роки по 2 тематичних курси в кожному. Особливості організації семінару вимагають участі обмеженої кількості осіб.

В число 42 учасників теперішнього курсу були запрошені професор кафедри анестезіології з інтенсивною терапією Д.А. Шкурупій та аспірант цієї ж кафедри П.С. Терів. Курс був присвячений проблемам гемодинаміки в анестезіології.

Запрошені лектори, сертифіковані для викладання за програмами Європейської асоціації анестезіологів, організували як практично-орієнтовані лекції, так і симуляційні тренінги в малих групах, де кожен міг відпрацювати практичні навички із серцево-легеневої реанімації, інтраопераціного моніторингу та анатомічної інструментальної візуалізації.