МІЖНАРОДНИЙ КЛІНІЧНИЙ КОНКУРС З РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ GLOBAL CLINICAL CASE CONTEST 2018

27 лютого та 14 березня на базі кафедри терапевтичної стоматології пройшов початковий етап першого відбіркового туру Міжнародного клінічного конкурсу з реставрації для студентів Global Clinical Case Contest 2018, який є традиційним з 2004 року за ініціативи Dentsply Sirona.

Такі змагання студентів на кращу естетичну реставрацію ушкоджених зубів матеріалами Dentsply Sirona проводяться в 117 університетах світу. У 2018 році в Україні беруть участь 8 медичних вищих навчальних закладів, у тому числі ВДНЗУ «УМСА».

27 лютого була проведена 2-годинна лекційна програма доцента кафедри терапевтичної стоматології, Oпініон Лідера Dentsply Sirona Поповича Івана Юрійовича для студентів 3-5 курсів стоматологічного факультету, інтернів-стоматологів по застосуванню нового універсального нано-керамічного пломбувального матеріалу Сeram X® SphereTEC™ one, реставраційних матеріалів Ceram Х duo, SDR, нових адгезивних систем, матричної системи Palodent Plus у сучасних реставраціях ушкоджених зубів.

27 лютого та 14 березня відбулись фантомні заняття на кафедрі терапевтичної стоматології у навчальному фантомному класі та клінічному залі із 19 студентами 4-5 курсів, які дозволили виконати на фантомах реставрації фронтального зуба із застосуванням сучасних технологій та пломбувальних матеріалів Сeram X® SphereTEC one, Ceram Х duo, SDR. За результатами виконаних робіт студентами на фантомах відібрані 3 студенти – учасники наступного клінічного етапу міжнародного конкурсу, який буде проходити у квітні на базі кафедри терапевтичної стоматології.

Головними умовами участі у зазначеному конкурсі залишаються, як і у минулому році, професійність виконання художньої реставрації вітальних фронтальних зубів пацієнта, представлення до 1 травня постера фото із етапами реставрації для національного журі, володіння англійською мовою.

У травні 2018 р. провідні фахівці у галузі реставрації зубів в Україні (не викладачі ВНЗ, Oпініон Лідери Dentsply Sirona) оцінять за фотознімками виконані студентами клінічні випадки естетичних реставрацій зубів і вже 12 червня національний переможець разом із своїм викладачем повинен захищати свою роботу у м. Констанц (Німеччина), а головний студент-переможець стане відомим після прилюдного голосування за постерами під час стоматологічної виставки IADR, яка відбудеться 25-27.07.2018 у Лондоні (Великобританія).

Хай переможе найкращий, і таким буде студент нашої академії!