"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

МІЖНАРОДНИЙ КЛІНІЧНИЙ КОНКУРС З РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ GLOBAL CLINICAL CASE CONTEST 2018

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

27 лютого та 14 березня на базі кафедри терапевтичної стоматології пройшов початковий етап першого відбіркового туру Міжнародного клінічного конкурсу з реставрації для студентів Global Clinical Case Contest 2018, який є традиційним з 2004 року за ініціативи Dentsply Sirona.

Такі змагання студентів на кращу естетичну реставрацію ушкоджених зубів матеріалами Dentsply Sirona проводяться в 117 університетах світу. У 2018 році в Україні беруть участь 8 медичних вищих навчальних закладів, у тому числі ВДНЗУ «УМСА».

27 лютого була проведена 2-годинна лекційна програма доцента кафедри терапевтичної стоматології, Oпініон Лідера Dentsply Sirona Поповича Івана Юрійовича для студентів 3-5 курсів стоматологічного факультету, інтернів-стоматологів по застосуванню нового універсального нано-керамічного пломбувального матеріалу Сeram X® SphereTEC™ one, реставраційних матеріалів Ceram Х duo, SDR, нових адгезивних систем, матричної системи Palodent Plus у сучасних реставраціях ушкоджених зубів.

27 лютого та 14 березня відбулись фантомні заняття на кафедрі терапевтичної стоматології у навчальному фантомному класі та клінічному залі із 19 студентами 4-5 курсів, які дозволили виконати на фантомах реставрації фронтального зуба із застосуванням сучасних технологій та пломбувальних матеріалів Сeram X® SphereTEC one, Ceram Х duo, SDR. За результатами виконаних робіт студентами на фантомах відібрані 3 студенти – учасники наступного клінічного етапу міжнародного конкурсу, який буде проходити у квітні на базі кафедри терапевтичної стоматології.

Головними умовами участі у зазначеному конкурсі залишаються, як і у минулому році, професійність виконання художньої реставрації вітальних фронтальних зубів пацієнта, представлення до 1 травня постера фото із етапами реставрації для національного журі, володіння англійською мовою.

У травні 2018 р. провідні фахівці у галузі реставрації зубів в Україні (не викладачі ВНЗ, Oпініон Лідери Dentsply Sirona) оцінять за фотознімками виконані студентами клінічні випадки естетичних реставрацій зубів і вже 12 червня національний переможець разом із своїм викладачем повинен захищати свою роботу у м. Констанц (Німеччина), а головний студент-переможець стане відомим після прилюдного голосування за постерами під час стоматологічної виставки IADR, яка відбудеться 25-27.07.2018 у Лондоні (Великобританія).

Хай переможе найкращий, і таким буде студент нашої академії!