«СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА – 2018»

Вітаємо всі колективи та сольних виконавців відділу культурно-освітньої діяльності ВДНЗУ «УМСА», які 18 квітня 2018 року успішно звітувались у ході обласного міжвузівського мистецького фестивалю «Студентська весна – 2018»!

Ансамбль танцю «Юність» (керівник Олена Матюніна), вокальний ансамбль «Мальви» (керівник Людмила Сидоренко), духовий оркестр (керівник Дмитро Лузановський) та хор співробітників академії «Криниця» (керівник Оксана Дронова) підтвердили своє звання «народний аматорський колектив».

Цікава програма, нові яскраві та колоритні костюми, високий виконавський рівень та різножанровість приємно вразили вельмишановне журі, у складі якого були провідні спеціалісти Департаменту освіти, Управління культури Полтавської облдержадміністрації і обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Молодці! Тільки вперед! До нових вершин!